فروشگاه نوین

ارسال رایگان به سراسر ایران سفارشات بالای 500 هزارتومان

مجموعه نوین سلر از سال ۱۳۹۴ زیر مجموعه ای از ( فروش محصولات باتری –  فروش لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل  )  آغاز به کار کرد.

مجموعه نوین در سال اول فقط به معرفی و فروش محصولات پرداخت و سپس با مشاهده خلع در عرضه محصولات به صورت اینترنتی که به طور گسترده سطح کشور رو پوشش میداد دست به اقدامات لازمه زد و تمامی محصولات خود را با کمترین قیمت ممکنه که از اهداف و آرمان های ما در ارائه خدمات به مشتریان از اساس کارکردهای سایت نوین بوده فعالیت ها ادامه پیدا کرد .
سالهای بعدی با لطف و استقبال دوستان و حمایت مشتریان گرامی باعث پیشرفت و رشد این مجموعه شد و همواره مجموعه نوین در تلاش ارائه محصولات اصلی و با کیفیت با کمترین قیمتها و بالاترین سطح پشتیبانی و گارانتی بوده است .
امیدواریم با حمایت همیشگی شما دوستان فروشگاه نوین، هر روز بهتر از دیروز باشه.
توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.
با تشکر از حمایت شما دوستان و همکاران گرامی
مجموعه نوین
۰
تعداد محصولات فروخته شده
۰
تنوع محصولات جدید در هر ماه

درباره نوین سلر بیشتر بدانید

کیفیت محصولات ۹۹%
قیمت گزاری رقابتی و مناسب ۹۷%
تنوع محصولات ۹۰%
timeline_pre_loader
نوین سلر چیه ؟
فروشگاه نوین چه ویژگی هایی داره ؟

تضمین اصالت کالا

تخفیف ویژه  برای تمامی محصولات

شیوه های متنوع ارسال کالا

پشتیبانی ۱۲ ماه کلیه محصولات

سبد خرید بستن